למי לוגותרפיה עוזרת

פניה מהירה

דיסקרטיות מובטחת

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

התשובה הכי פשוטה וישרה היא שהלוגותרפיה עוזרת לכול מי שיכול לנהל שיחה, לשחק לצייר או לתקשר.
זה כולל ילדים, בני נוער, מבוגרים וקשישים. זה כולל רווקים, נשואים, פרודים וגרושים. זה כולל רופאים, עורכי דין, נהגים, מטפלות ועקרות בית.
כל מי שהוא בר-דעת יכול ליהנות, להתפתח ולהתקדם בטיפול בלוגותרפיה.

מה זה לוגותרפיה?


הלוגותרפיה היא פסיכותרפיה המבוססת על האמונה שכל אדם יש לו רצון ושאיפה להצליח. אמנם החיים לא תמיד מטיבים עמנו ויש לנו אתגרים שהם לפעמים מאוד מקשים עלינו וגורמים לנו להרגיש לחץ. חרדה ודיכאון הם גם תסמונות הנובעות מהתסכול והאכזבה שאנו יכולים לחוש בתקופות מסוימות.

מתאים לקבוצות גיל:


ילדים – בילדים, זה יכול לבוא לידי ביטוי בדימוי עצמי נמוך, התנהגות לא הולמת בבית או בבית ספר – אגרסיבית, תינוקית או אחר – הרטבה, ועוד. בגיל הזה גם חשוב שרופא ילדים יהיה בתמונה. הילד נמצא באחריות המבוגר ולפעמים מתקשה למצוא את עצמו במקום הזה. ללא שיפוט, הטיפול
בלוגותרפיה מתחיל לתת לילד את הכלים למצוא את עצמו ולפרוח דרך שיחות ומשחקים בחדר.
נוער – זה גיל שהלוגותרפיה במיוחד מתאים לו. בגיל הזה הילדים נמצאים במעבר בין הילדות לבגרות. בין להיות תחת פיקוד הורים ומורים עד להיות מבוגרים בעצמם. הם מחפשים את הדרך המיוחד שלהם. זה כולל בדיקת גבולות במסגרת הלימודים והבית. זה הזמן שבו המתבגר מוצא את עצמו ובוחר את הדרך שירצה להמשיך בה. הלוגותרפיה עוזרת למצוא את המקום המיוחד וייחודי שלו.
מבוגרים – אצל מבוגרים הלוגותרפיה עוזרת לתת תשובות לכל מיני אתגרים שנפגשים בהם – בין במשפחה, בין בעבודה, בין בחיים האישיים או כל תחום אחר. איך מתמודדים עם אתגרים כהורים או כבני זוג, ירידה במצב רוח, או סתם רצון להשתפר ולעשות דברים שאף פעם לא העזנו לעשות? הלוגותרפיה עוזרת לאתר את הדרך לתשובות האלו.
לקשישים שמתמודדים עם השאלה "מה עשיתי עם החיים שלי" או "מה עוד אוכל לעשות עם מה שנשאר לי בחיים" הלוגותרפיה מציעה דרך ייחודית להתייחס השאלות המשמעותיות האלו.

סיכום


אז כן, לוגותרפיה מתאימה לכולם. כל אחד מקבל את ההתייחסות האישית המתאימה לו.
למי שרוצה לשמוע יותר או לקבוע התייעצות נא להשאיר את הפרטים באתר ואני אחזור אליכם.

גודל טקסט
ניגודיות